portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Wyspa Sobieszewska - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy lokalne - Internet » Forum » NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
KLeo
Zaglądajacy


Dołączył: Pią Kwi 29, 2005 13:29
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 12:18    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

ta telewizja to videostrada? czyli c+ przez net?
Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 18:39    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Videostrada to nie jest tylko C+ przez Internet - jak piszesz. To również wypożyczalnia filmów, a przede wszystkim programy Programy TV
C+ to dodatkowy pakiet kanałów.
Możesz mieć od 20-stu do 43-ch kanałów jeżeli zamówisz C+

A co to jest telewizja przez Internet ?

To dostęp do telewizji o cyfrowej jakości obrazu i dźwięku oraz usługi wideo na życzenie, czyli wypożyczalni filmów i programów telewizyjnych z której możesz korzystać bez wychodzenia z domu. - patrz TV przez Internet

Z pozdrowieniami


Ostatnio zmieniony przez Rychu dnia Mon Sep 24, 2007 12:55, liczba edycji: 2
wyspiarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sie 17, 2004 11:01
Posty: 249
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 21:18    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Rychu, ale powiedz szczerze - pracujesz dla tej TPsy? Czy dostajesz jakiś procent o zachęconych klientów?
W życiu nie widziałem tak zawziętej agitacji.
Tym bardziej, że TPsa jest monopolistą ogólnie nie lubianym w naszym kraju...

_________________
Uszanowanie Smile

M
Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 13, 2004 17:46
Posty: 189
Skąd: Gdańsk-Sobieszewo

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 21:34    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

zaraz ci odpisze że się czepiasz Smile)

pozdrowionka
Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 0:02    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Miło mi Wyspiarz, że coraz cieplej odnosisz się do moich postów. Zauważyłem również, że M często wypowiada się na forum w duecie z Tobą. Smile

Tylko, że ja nie agituję a informuję jak dostarczyć lub usunąć pewne usługi na/z Wyspy.

Jest kilka takich usług np:
* usługę wywożenia gówien z nieruchomości "szambonurkami" należy ASAP usunąć - ale...
* usługę odprowadzania gówien z nieruchomości do rury której Miasto nie może na Wale wybudować należy sprowadzić na Wyspę ASAP
* usługę dostarczania na Wyspę wody w rurach azbestowych należy ASAP zlikwidować - ale...
* usługę dostarczania wody w rurach stalowych, żeliwnych (żeliwo perlityczne) lub plastikowych należy dostarczyć
* usługę dostarczania śmierdzącej siarkowodorem wody ASAP zlikwoidować - ale...
* usługę dostarczania wody o zapachu akceptowalnym wprowadzić
*usługę Internetu i TV na Wał przeciwpowodziowy należy ASAP sprowadzić - ale ...
* anteny (strachy na wróble) 7-dmio kanałowe ze śniegiem o każdej porze roku należy z drzew i słupów polikwidować.

itd... takie problemy próbuję rozwiązać.

Czy to jest agitacja ? Piszę o tych gównach już od jakiegoś czasu - nawet radny się zaangażował - ale jakoś nie zaliczyłeś tego do agitacji.

A czy agitacją jest informacja, że Urząd Miasta Gdańska "wali w rogi" podatników - właścicieli nieruchomości na wale przeciwpowodziowym i nalicza im podatki za grunty które są zwolnione od podatków z urzędu ? Przecież powinieneś stwierdzić, że agituję ludzi do odbierania swoich pieniędzy. A może jestem urzędnikiem - powinieneś zapytać.

Jeszcze o agitacji. Agitację na Wyspie w celu podłączenia Wyspy do sieci Internetowej (konkretnie chodziło o Neo) prowadziły wcześniej powołane do tego Zespoły wyspiarskie - społecznicy. Listy wykładane były w sklepach i podpisywane po mszach w obu kościołach. Ksiądz w Świbnie z ambony zachęcał do składania zbiorowych petycji. To jest dla mnie agitacja. Czy tak masowych wystąpień wcześniej nie zauważyłeś ?

No i jest ten Internet. Już za kilka dni. Chcemy zostać w tyle ? Chyba nie. Skoro Internet to wyciśnijmy z niego wszystkie soki.

Wyspiarz - zliczałeś kiedyś ile jest jednostek biznesowych na Wyspie ?
* duży biznes
* mały biznes tzw SOHO - Smal Office Home Office.
* Zespoły Szkół i Przedszkoli
* osrodki wczasowe
*hotele
*kawiarnie
*puby
*Ośrodki szkoleniowe
* Kościoły
* sklepy - może skuszą się na terminale do kart płatniczych
*Instytucje publiczne
* resztki portów
* dwa miejsca przeprawowe
* śluza
* ornitologia itd ?

Jak myślisz - dlaczego jeszcze na Wyspie nie ma bankomatu ? Przecież jest Internet tak ?

A dlaczego nie ma PIAP-a ? Przecież jest Rada Osiedla i miejsce do jego posadowienia.

Czy ktoć zaoferował tym ludziom usługę ale na poziomie akceptowalności tzn - aby nie trzeba było korzystać z niej gdy kury wstają ? A pojęcie pingów nie musiało być podstawową jednostką wiedzową o Internecie ?

Ilu ludzi czeka na Internet aby udostępnić go Klientom w lecie i nie tylko w lecie - chodzi o wynajmujących pojedyncze pokoje i łóżka.

Dajmy im szansę.

Ja również nie mam Internetu a TV oglądam gdy wiatrów nie ma .... dlaczego - bo już pisałem, że to dla Operatorów (dostawców Internetu) za drogo aby dostarczyć usługę na Wał - skupił się wokół kilkunastu domów w Sobieszewie i to wszystko. Ewentualne koszty instalacji przerzuca na klienta - nie inwestuje z włąsnej kazy - a więc nie jest z tą siecią związany. Traktuje ją tymczasowo.

Dlatego informuję, że takie coś będzie - robię to dla lokalnej społeczności a także sam z tego skorzystam i to jest moja jedyna korzyść, którą z tego będę miał. Poza tym, to tylko pokonywanie trudności. Informacji w ww temacie udzielam różnymi kanałami - korzystając również z tego forum.

Jeżeli będzie dużo chętnych na Internet - to będzie TV, jeżeli nie, to nie będzie TV. Kto straci ? My - wyspiarze.

Mnie interesuje usługa, a kto ją doprowadzi na Wyspę "wali mnie"...... Znalazł się chętny więc torujemy drogę.

Na co tu jeszcze czekać ? Tu potrzebna jest infrastruktura aby jakąś usługę dostarczyć. A kto ją ma ? Pozostali operatorzy nie budują. Ile kosztowało zachodu aby skierowac zainteresowanie operatora na ten zakątek Gdańska - udało się. I brzydka TPsa utopiła trochę szmalu.
A że TPsa nie jest lubiana - no cóż - czy są jakieś instytucje w Polsce które są lubiane? Oplute zostały niemal wszystkie profesje - ponieważ jesteśmy takim narodem.
Myślę, że do tych "oplutych" należą przykładowo:
* rząd - jaki by nie był
* wojsko
* policja
* lekarze
* urzędnicy wszelkiej maści
* komornicy
* UOP
* WSI
* górnicy
* nauczyciele - osobiście ich nie cierpię
* Poczta Polska
* prokuratorzy
* adwokaci
* notariusze ale jakoś cicho o nich ostatnio
* PKP
* markety
* sejm
* urzedy skarbowe
* GPEC - dostarcza ciepło do domu
* ostatnio księża
* rolnicy - bo górkę świńską wyprodukowali
* SLD i Samoobrona

no i Telekomunikacja a zaczyna źle się mówić o Netii - tak, że to nie nowina co piszesz.

Wyspiarz - jeżeli masz pomysł na dostarczenie Internetu pod każdy dom na Wyspie to może zaproponuj rozwiązanie lub sprowadź konkretnego Operatora - tylu ich jest. Będzie konkurencja.

Wyspiarz z szacunkiem do Ciebie - potraktuj pytania zadane powyżej jako retoryczne.

A, jeszcze jedno - słowo "agitacja" żle mi się kojarzy. W PZPR nie byłem. Smile

Z pozdrowieniami
wyspiarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sie 17, 2004 11:01
Posty: 249
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 8:40    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Rychu napisał:
Wyspiarz z szacunkiem do Ciebie - potraktuj pytania zadane powyżej jako retoryczne.

Tu mi ulżyło, bo ja tak bym się chyba nie rozpisał Wink

Jeśli uważasz Neostradę za super sprawę, to OK.
Jednak te posty, które brzmią i wyglądają mniej więcej tak:
"Czy marzyliście kiedyś o telewizji przez internet? - Już niedługo dla Was videostrada!"
przypominają po porostu reklamę, a nie prywatne informowanie - zachęcanie współmieszkańców.

Stąd moje pytanie czy nie pracujesz w TPsie? (nie odpowiedziałeś Wink )

Pozdrawiam

_________________
Uszanowanie Smile

Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 9:04    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Smile ... ale o tym już pisałeś i nawet zamknąłeś wątek :

TV i Video na żądanie przez Internet Smile

Ale uprzejmie Cię proszę - jeżeli próbujesz cytować to nie wkładaj mi w usta swoich słów Smile ale raczej moje - cytat poprawnie brzmi tak:

"Temat postu: Videostrada na Wyspie - czy to nasze marzenie ? " - patrz powyższy link.

A nie tak jak piszesz :

"Czy marzyliście kiedyś o telewizji przez internet? - Już niedługo dla Was videostrada!"

Nie ma tam wielkich liter ani czerwonego koloru ani nawet wykrzyknika ... i tekst jest odmienny.

Próbowałem zwrócić uwagę na "nowe". Jak tu przebić się z informacją na Wyspę gdy ludzie są znieczuleni i mają poczucie zapomnianych przez urzędy ? Czy ktoś wierzył, że od pierwszego mojego posta w grudniu Internet będzie w marcu ? Pewnikiem nie. Że będzie coś takiego jak TV - pewnie stukali się w czoło.

Ty chyba też tak to odebrałeś, traktując to jako coś nagannego.

A czy Neo jest OK ? Nie ma nic alternatywnego o podobnej jakości co można sprowadzić na Wyspę.

Masz pomysł na sprowadzenie innego operatora na Wyspę?

Dlaczego tak dużo piszę? Próbuję przebić się przez grubą ścianę (nie chodzi o Ciebie -posty czyta setki ludzi) - ale nie robię tego głową tylko z głową. Nagonka na Tpsę idzie całą parą - bo to nowy temat po piłce nożnej. W końcu premier JK w swoim ex'pose powiedział, że Internet będzie dostępny a piłka nożna uzdrowiona. Jednak ja pozwalam sobie mieć swoje zdanie - to moje zdanie i moje działania raczej nikomu nie szkodzą.


Zapraszam do współpracy.

Z pozdrowieniami


Ostatnio zmieniony przez Rychu dnia Mon Sep 24, 2007 13:07, liczba edycji: 4
wyspiarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sie 17, 2004 11:01
Posty: 249
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 12:53    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Rychu, spokojnie, bo widzę, że chyba niepotrzebnie się denerwujesz (i powstaje nam tu mały OT).
Cytat Ciebie nie był dosłowny - stąd napisałem "mniej więcej tak"

Bardzo dobrze, że działasz, że próbujesz coś zmieniać.
Już nawet Pan radny tu zajrzał - to Twoja zasługa.

Niech będzie neostrada im więcej usług tym lepiej, bo konkurencja to w tym przypadku dobra rzecz.

Czyli wracając do wyjściowego pytania, możemy wnioskować, że nie pracujesz w TPsie, tak? Wink (żart)

_________________
Uszanowanie Smile

Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 16:39    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Informacja dla Wyspiarzy z okolic Sobieszewa zainteresowanych - Alternatywnym Internetem.

Internet jest już dostępny.

Tak więc - Alternatywny Internet na Wyspie nie od marca ale od lutego 2007. Teraz czas na Świbno.

Z pozdrowieniami i życzeniami bezawaryjnej pracy w sieci.




Poniżej oczekiwany link do sprawdzenia czy na Twoim numerze telefonu może być świadczona usługa Internetu:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/internet_w_domu/neostrada_tp/neostrada_tp_1024/

Wpisz swój numer a uzyskasz online odpowiedź czy możesz miec na Wyspie Internet.

Informacja kierowana w szczególności do : szymdo.


Z pozdrowieniami


scalono 2 kolejne posty


Ostatnio zmieniony przez Rychu dnia Sun Feb 25, 2007 18:18, liczba edycji: 6
wyspiarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sie 17, 2004 11:01
Posty: 249
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 17:28    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Potwierdzam,
dziś dzwoniła do mnie Pani z TPsy i proponowała Neostradę.
Mówiła przy tym, że jest ograniczona ilość podłączonych, czy to prawda?

_________________
Uszanowanie Smile

Łuki
Stały bywalec


Dołączył: Pią Sty 27, 2006 23:12
Posty: 81
Skąd: Gdansk-Sobieszewo

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 21:31    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Rychu no i co z tego ze podałeś ten link jak na moim numerze piszą: "Niestety, Twoja centrala nie oferuje jeszcze usługi neostrada tp.
Zapraszamy do skorzystania z pakietu non-stop". A poza tym to coś Ty taki nerwowy. Po prostu za dużo tu reklam dajesz. Jezeli neo wejdzie juz konkretnie na wyspe to i tak wszyscy beda o tym wiedzieli i tak. To jest mała miejscowośc gdzie prawie kazdy sie ze sobą zna i informacje szybko docierają do ludzi. Wogule nie wiem po co zakładasz jakies tematy o Videostradzie jak jeszcze neostrada nie weszła. Wyspa to jeden z ostatnich zakątków Gdańska zeby tu cos zrobic. O internecie nie wspomne:/ Ale i tak nie odpowiedziałeś na pytanie Wyspiarza czy pracujesz w TP RazzRazz heheVery Happy

Pozdrowionka

_________________
Szacuneczek
wyspiarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sie 17, 2004 11:01
Posty: 249
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 8:51    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Rychu,
no ręce mi opadły... chyba jednak robisz w tej TPsie
http://gdansk-sobieszewo.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=86528&highlight=#86528
http://gdansk-sobieszewo.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=86523&highlight=#86523
http://gdansk-sobieszewo.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=86357&highlight=#86357
http://gdansk-sobieszewo.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=86353&highlight=#86353
http://gdansk-sobieszewo.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=86352&highlight=#86352
Gdzie tylko mowa o internecie, Ty wyjeżdżasz ze swoją reklamą....
Przesada to mało powiedziane.
Szkoda gadać.

_________________
Uszanowanie Smile

joł
Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lut 24, 2007 23:20
Posty: 23
Skąd: Świbno

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 23:28    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

Witam. Aż postanowiłem czynnie zauczestniczyć na forum! Tak mnie ubawiło spostrzeżenie Wyspiarza. Rychu najwyraźniej dzielnie haruje na premię w firmie. Chciałbym mieć tak oddanych pracowników.

Pozdrawiam
Wąski
Stały bywalec


Dołączył: Czw Lip 28, 2005 15:00
Posty: 77
Skąd: poza wyspa

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 8:44    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

A tak poza ta reklama toprosil bym o podanie kiedy w swibnie bedzie neostrada?
_________________
www.nakmuay.yop.pl
2998846
M
Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 13, 2004 17:46
Posty: 189
Skąd: Gdańsk-Sobieszewo

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 9:10    Temat postu: Re: NEOSTRADA TP NA WYSPIE JUŻ OD MARCA 2007

ale się tu burd....el robi !!!!!!!!!!!

nie mogłem się powstrzymać Sad

pozdrowionka
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 10 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama