portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Wyspa Sobieszewska - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Turystyka - Noclegi » Forum » Kwatery na lato
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kwatery na lato

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Nuz 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Cze 16, 2007 20:31
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 20:37    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Witam

Naogladalem sie z zona przepieknych zdjec waszej wyspy i bardzo zalezy nam zeby spedzic na niej tegoroczny urlop SmileSmileSmile jesli moglby ktos polecic jakies prywatne kwatery/domek dla 2 osob + 2 letni brzdac i spelniajace warunki :
- najlepiej w Swibnie ( zona sie uparla )
- jak najblizej morza
- lazienka, kuchnia wlasna
- w miare rozsadna cena Smile


Z gory dziekuje za odpowiedziSmileSmile
marzenciam 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Cze 15, 2007 10:00
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 6:41    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Dzięki!
Pomyślimy w takim razie jeszcze.
A czy w Celniku są domki?
A może ta osoba która wyrazila powyższą opienie powiedziala dlaczego lepiej gdzie indziej?
I czy istnieja może jakieś zdjęcia?
Pozdrowionka
Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Śro Cze 20, 2007 9:07    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Nuz napisał:
...jesli moglby ktos polecic jakies prywatne kwatery/domek dla 2 osob + 2 letni brzdac...

Ten link penetrowaliście ? http://www.wyspa.pl/ - zakładka noclegi Smile

Ponadto treść post-a powyżej
anka74 napisał:
świbno domek murowany 4 osobowy pełne wyposazenie prysznic ciepła woda toaleta tv.blisko sklep bar 90zł/domek/doba kontakt 660456960lub 508191482.wolny w sierpniu...



Z pozdrowieniami


Ostatnio zmieniony przez Rychu dnia Wed Jun 20, 2007 9:19, liczba edycji: 1
Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Śro Cze 20, 2007 9:11    Temat postu: Re: Kwatery na lato

marzenciam napisał:
...A czy w Celniku są domki ? I czy istnieja może jakieś zdjęcia?


Zajrzyj na link http://www.wyspa.pl/ - zakładka noclegi - Ośrodki wypoczynkowe - Celnik

Z pozdrowieniami
marzenciam 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Cze 15, 2007 10:00
Posty: 10

PostWysłany: Śro Cze 20, 2007 11:23    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Celnika juz ogladalam na stronie WYSPA.PL
ale camping "Pod Brzozami" nie ma zdjęc.. sa jeszcze jakies domki na Turystycznej 22... moze te bedą lepsze? Znacie je?
qra69 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Pon Cze 25, 2007 13:13
Posty: 23
Skąd: sosnowiec

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 10:24    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Ja sobie zarezerwowałem w "Bałtyku".
Zawsze jeździłem do obecnej 'Przystani".
Fajnie wrócić tu po latach... Very Happy
Wojak 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lip 07, 2007 0:09
Posty: 20

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 0:38    Temat postu: Domek w świbnie na ul. Świbnieńskiej

Mam do wynajęcia domek murowany dla max 3 osób (najlepiej małżeństwo + dziecko). Domek posiada łazienke z prysznicem, aneks kuchenny, lodówke, itp. Jest również możliwość korzystania z internetu jak ktoś posiada laptop z obsługą sieci WiFi. Do plaży ok 3 km, blisko sklepów i przystanku autobusoweg. Domek niedawno oddany do użytku, bardzo przytulny i funkcjonalny. Postaram się w przyszłym tygodniu dołączyć zdjęcia.

Dalsze informacje:
tel: 503424165
e-mail: wojkuc@wp.pl

_________________
Navigare necesse est, vivere non est necesse...
1236159
arekwołomin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 03, 2007 9:48
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:31    Temat postu: Re: zapraszamy!

Muszkieter napisał:
wygodne, nowe domki w Sobieszewie; cisza, spokój
600 28 77 28
muszkieter1@wp.pl

http://picasaweb.google.pl/danka.jarzynska[/url]


Byłem tydzień - polecam. Dodałbym, że jest dobrze wyposazona kuchnia i piaskownica dla dzieci oraz grille do użytku.
malagosia 
   

Nowy na forum


Wiek: 62
Dołączył: Wto Cze 06, 2006 16:27
Posty: 1
Skąd: Polski

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 11:28    Temat postu: Re: Kwatery na lato

Witam

Dwie mamy z dwojgiem dzieci w wieku 10, 13 lat poszukują taniej kwatery:
z dostępem do kuchni, lodówki, łazienki z ciepłą woda; w okresie - początek
sierpnia
5223517
Rychu 
   

VIP


Dołączył: Pią Gru 08, 2006 19:40
Posty: 3041
Skąd: Gdańsk i okolice :)

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 19:15    Temat postu: Re: Kwatery na lato

malagosia napisał:
Dwie mamy z dwojgiem dzieci w wieku 10, 13 lat poszukują taniej kwatery: z dostępem do kuchni, lodówki, łazienki z ciepłą woda; w okresie - początek sierpnia

Jak zwykle kieruję do linku www.wyspa.pl zakładka noclegi. Smile

_________________
Z pozdrowieniami
Tylko oczyma drugiego człowieka
Uczciwie spojrzysz na sprawę
mangusta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sie 14, 2007 19:00
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 19:31    Temat postu: urlop na wyspie

czy ktoś wie coś o 'domie wisienka" na ul. nadwiślańskiej zalezy mi na informacjach typu: jakie warunki tam do przetrwaniai czy piwko i jedzonko blisko Question pomóżcie, 21 sierpnia przyjeżdzam i nie wiem gdzie się zahaczyć a tu głównie cena mnie skusiła Crying or Very sad
5535674
mangusta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sie 14, 2007 19:00
Posty: 15

PostWysłany: Śro Sie 15, 2007 13:41    Temat postu: Re: Kwatery na lato

już sie dowiedziałam o warunkach i jest obiecująco takze uwaga SOBIESZEWO nadchodzę!!!!!!!! hi hi Laughing
5535674
mostap 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Pon Sie 04, 2008 10:08
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 10:33    Temat postu: Negatyw

Ładnie wyspiarze traktujecie gości!
Witam wszystkich jestem tu obcy.
Mało na tym forum negatywnych postów- a szkoda pomogłoby to podjąć turystom właściwą decyzję, mam nadzieję ze mało bo tylko mnie tak potraktowano a nie jest to wynik pracy moderatora."Wyspiarz" na tym forum polecał dom prywatny "OPAL" dodam adres gdyby był jakiś inny w na wyspie o tej nazwie ul. Tęczowa 35, 80-680 Gdańsk - Sobieszewo. Byłem niedawno i polecam osobom które mają niskie ciśnienie - gospodyni podniesie- niestety nie aparycją. Nie wiadomo było do ostatniej chwili czy będę mógł rodzinę odwieźć wiec kwatera rezerwowana w ostatniej chwili a ten przybytek posiada dużo ogłoszeń w necie (niestety bez żadnych opinii) i o dziwo mimo weekendowego spendu wolne pokoje. Gospodyni w drzwiach wita nas stwierdzeniem "ten pan - to tylko wnosi bagaże!"- no nie powinienem czuć sie urażony bo taka była moja rola w tym momencie a pani pewnie nie szkolona w nawiązywaniu więzi z klientem by go sobie zjednać ale jakoś nie było miło...dzień dobry było by bardziej na miejscu, na górze pełno tabliczek zakazujacych niezameldowanym przebywać i kto w jaki sposób może z czego korzystać - ocho! Pani gospodyni lubi niemiecki porządek albo ostatnio jakiś nieuczciwy turysta nadużył jej gościnności i przespał sie na waleta- wiadomo sezon krótki każdy grosz sie liczy zima długa nad morzem, nic to pytamy czy mógłbym ewentualnie przenocować... nie ma sprawy 55 zyla i dowód do zameldowania- jest ok - czekam na esa od prezesa czy sie mogę urwać w poniedziałek. Wychodzimy na plażę- gospodyni wybiega za nami przed dom i pyta czy sie zdecydowałem - ja że nie jeszcze - na to ona ze jej później nie będzie wiec później mi sie nie uda a teraz jeszcze mogę (kurde - jednak szkolona- chwyt na uciekającą bezpowrotnie okazję - agresywny marketing)- odpowiadam - że to szkoda i wynajmuję sobie pokój 100 m dalej. Teraz najlepsze! Gdy wracamy z plaży z zakupami drzwi zamknięte i nie dają sie otworzyć z klucza -otwiera znajoma już gospodyni (a jednak nigdzie nie poszła) - puszczam kobiety i dziecko przodem ale mnie już nie udaje się wejść, warczy na mnie żebym dał jej dowód- na nic tłumaczenia że idę zanieść tylko zakupy a u niej nie zatrzymałbym sie nawet jak bym miał spać w zaspie śnieżnej i że nie ma prawa mnie legitymować bo nie jest z policji i ze ogranicza prawo do odwiedzin swoim gościom i mają prawo przyjąć kogo chcą jeżeli nie zostają na noc bo wynajęli to pomieszczenie - okazuje sie że U NIEJ NIE MAJĄ bo to jest jej dom !!!!!!!!! Nie wszedłem! Trudno dyskutować z takimi argumentami - choć sam pracuję w turystyce - nigdy przedtem sie z takim i nie spotkałem.

W ogłoszeniu opala należałoby dopisać że odwiedziny osób niezameldowanych tylko za okazaniem dowodu osobistego (dotyczy również rodziny zameldowanych) zapewniamy miłą rodzinną atmosferę rodem z wiezienia albo komisariatu (ktoś pewnie sobie ceni taką atmosferę).
Może ta pani trafi kiedyś na to forum i przeczyta mój post (oby nie za wcześnie bo mi dziecko wyrzuci na bruk) -Życzę jej serdecznie aby w SWOIM DOMU MIESZKAŁA SAMA.
Rodzinkę odbieram za tydzień - zapłacili z góry, bali sie ze nie dostaną teraz innej kwatery i kasy z powrotem, ciekawe czy jak po nich pojadę to uda mi sie wejść po walizki bez okazywania dowodu czy może ta pani sama je wyniesie żebym nie wchodził
Pozdro
mostap@gmail.com
Ps. Ogłoszenie nie wspomina ze wieczorem na posesji dominuje zapach szamba a "w pełni wyposażona kuchnia" nie jest wyposażona ani w piekarnik ani w mikrofalówkę - ciężko coś odgrzać dla dziecka.
Iwonkaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Pią Sie 14, 2009 19:35
Posty: 1
Skąd: daleko

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 19:41    Temat postu: witam

witam mam pytanie.. czy ktos z Państwa byl w domu Wisienka.? Nadwiślańska 22 jakie warunki.?
dziupli 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Śro Maj 18, 2011 17:25
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Maj 18, 2011 17:28    Temat postu: Re: witam

Iwonkaa napisał:
witam mam pytanie.. czy ktos z Państwa byl w domu Wisienka.? Nadwiślańska 22 jakie warunki.?


Tak, byliśmy, teraz nazywa się "Bursztynowa Wyspa".

Niestety, raczej odradzamy pobyt.

Na weekend majowy 2011 odwiedziliśmy "Bursztynową Wyspę" (ul. Nadwiślańska 22, Gdańsk). Planowaliśmy spędzić tam 3 doby. Niestety, opisane na oficjalnej stronie WWW "ośrodka" (http://bursztynowawyspa.pl) warunki na tyle rozbiegały się z rzeczywistością, że zostaliśmy tylko na jedną noc, a od następnego dnia już szukaliśmy innego miejsca. Opiszemy to, z czym spotkaliśmy się ośrodku "Bursztynowa Wyspa".

Studio "z osobnym wejściem z ogrodu" nie są umiejscowione w domu uwidocznionym na zdjęciach na stronie WWW, jak można mylnie sądzić. Mieszczą się one w osobnym, parterowym budynku w kształcie litery "L", nie uwidocznionym na zdjęciach z oficjalnej strony WWW (można to zobaczyć na widoku z satelity: http://goo.gl/1bw5J ).

W budynku tym brak jest zamontowanych grzejników, tak więc w chłodniejsze dni trzeba wypożyczać u gospodarza elektryczny grzejnik, który zajmuje miejsce w i tak już ciasnych pokojach. W naszym przypadku, jednego grzejnika zdecydowanie nie wystarczyło na ogrzanie pomieszczenia, nie mówiąc już o łazience (temperatura w nocy z 30 kwietnia na 1 maja wahała się w okolicach +5 stopni Celsiusza), w związku z czym musieliśmy spędzić noc w ubraniach i pod dwoma kołdrami. Na dodatek posadzka w "studio" wylana bezpośrednio na ziemi wyłożona jest jedynie PCV, przez co czuć ziąb bijący od gruntu. Tutaj dużo poprawiłaby chociażby jakaś tania wykładzina.

Całość pojedynczego "studio" (2 pokoje i łazienka) mieści się na powierzchni ok. 15 m^2. 2-osobowy pokój (część "studia") zajmuje powierzchnię ok. 6 m^2. W pokoju umieszczono łóżko 1,5-osobowe (bądź dwa mniejsze łóżka jednoosobowe), szafa, tzw. aneks kuchenny (zlew bądź umywalka, lodówka, blat z mikrofalą), stół, 2 krzesła. Wnioski o pozostałej powierzchni wolnej pozostawiamy Państwu - dodam jedynie, że w takiej ciasnocie nawet otwierające się wewnątrz pokoju drzwi zajmują sporo miejsca. Naszym zdaniem, jest to powierzchnia pozwalająca praktycznie tylko na przenocowanie. Dla dziennego pobytu 2 osób trzeba być osobą przywykłą do ciasnoty. Łazienka zajmuje na oko maksymalnie 2 m^2 i w niej trudno zmieścić się 2 osobom.

W łazience nad głową nawisa (lub zahacza - przy wzroście powyżej 170 cm) jakieś zabudowane pudło mieszczące prawdopodobnie bojler. Gorącej wody wystarcza na prysznic dla jednej dorosłej osoby - potem trzeba czekać, ale w naszym przypadku po umyciu się jednej osoby ciepła woda nie pojawiła się w przeciągu pół godziny (nie doczekaliśmy się i poszliśmy spać).

W prysznicu nad głową nawisa (chociaż wysoko) przewód elektryczny i gniazdko (patrz: http://goo.gl/csaUg ). Stara, wyrobiona bateria prysznicowa z kurkiem przełączającym prysznic/kran (patrz: http://goo.gl/hgFvd ), w której kurek trzeba przytrzymywać ręcznie w pozycji górnej, aby całość wody wypływała prysznicem, a nie kranem.

Aneksy kuchenne w studio są takie, jak widać na zdjęciach na oficjalnej stronie WWW - składają się ze zlewu i mikrofalówki. Brak kuchenki (gospodarz proponawał jedynie przenośną kuchenkę elektryczną). Warto na to zwrócić uwagę, jeżeli zamierzacie na wakacjach gotować coś bardziej zaawansowanego od jajecznicy czy podgrzanego mleka.

Stół chybocący się na nierównej podłodze (a może o nierównych nogach). "Ogród", o którym wspomina strona WWW, a z którego wchodzi się do studio, jest w istocie podwórzem porośniętym trawą.

Więcej zdjęć do obejrzenia tutaj: http://goo.gl/moNRm

Zaproponowana nam (3 dorosłe osoby i 4-lenie dziecko) cena 150 zł/dobę za całość "studio" znacznie odbiega od przedstawionych na stronie WWW 25zł/osoba, pomijając już opisany powyżej "standard" przedstawionej kwatery.

Podsumowując, nas przedstawione warunki, połączone z (naszym zdaniem) wygórowaną ceną nie zadowoliły. Znaleźliśmy znacznie bardziej odpowiadające nam kwatery i przeprowadziliśmy się. Gospodarz zwrócił opłatę za niewykorzystane doby, ale odmówił zwrotu chociażby części opłaty za dobę już napoczętą (bez wykorzystanego noclegu), pomijąjąc już kompensację za uszczerbek moralny (spanie w ubraniach, zimna podłoga, brak warunków do kąpieli). Z pewnością już nigdy nie skorzystamy z oferty "Bursztynowej Wyspy".
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama